Zadanie

(Klikni pre väčšie rozlíšenie.)

Ak používate mapy iné ako Google Maps, správne miesto je o kúsok severnejšie ako si myslíte. Na mieste potom šifru hľadajte za stromom oproti druhému kvetináču.

Diskusia

Diskusia je uzatvorená a nie je možné vkladať nové príspevky.

Yfo (Error 37)

13. jún 2023 9:38

Chrastu sme tiez identifikovali ako ekzem :))

Pekna sifra. Macku vo vreci som mal na papieri napisanu este pred hintom, ale akosi tie dalsie nenapadli ako suvisia. S hintom uz very easy.
Diky za peknu sifru

Ajka (Pár koliesok navyše)

12. jún 2023 11:11

Ja som chvíľu ukecavala Tim, že to sú všetko hinty na oko - jačmeň, vačok, viečko na mede, cylinder na okuliaroch, divsj sa mi do očí nie na prsia.
Ale nenechali sa zmiasť a vymysleli sme to.

mišof (Organizátor)

11. jún 2023 23:41

Chrobák v hlave robil pri testoch problémy, zväčša ľudia rozmýšľali o "na čele" alebo "na tvári" podľa toho, kde bolo číslo, a na to im nič nepasovalo. Tak bol do hry zľahčený :)

Jožtek (Krásni, Múdri, Starí)

11. jún 2023 23:34

Šifra pekná, no aj kus náročnejšia. Dala nám zabrať nejaký ten čas. Trochu sa tam ponúkali nejaké slepé cesty: rímovanie (ekzém a hneď pod ním zem, zadok, mozog, pupok, jarok), 5-písmenové slová. Akože nič z toho nedávalo moc zmysel, ale ani tie zvieratká nevyzerali moc. Vrabec v hrsti a holub na streche padli celkom skoro, ale aj sme kus "hodili flintu do žita" a začili sme cukor do zadku lízať, mať med na jazyku :D Potom po nejakom čase Kika zahlásila, že to budú všetko zvieratká a už to ušlo. Príde mi ešte kus divné, že len 6-ka je divne v hlave. Iné predložky v neboli takto fancy znázornené.
Ale tak v pohode, nemusí tu byť všetko ľahké.